Ceys lepidlá, pohlcovač vlhkosti

 

SUPERCEYS 3G GÉL

 

SUPERCEYS 3G GÉLSUPERCEYS 3G GÉL

Špecifikácia produktu.

SUPERCEYS GEL je kyanoakrylátové lepidlo vysokej pevnosti a veľmi jednoduchého použitia. Je ideálny pre rýchle drobné opravy. Po zaschnutí je transparentné. Jeho husté a viskózne zloženie je určené pre lepenie ťažkých spojov (zvislé alebo guľovité – sférické). Umožňuje prípadný pohyb lepených častí v prvých sekundách spojenie.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Očistiť a osušiť spájané plochy. Tubu držať vo zvislej polohe. Odskrutkovať uzáver is aplikačné špičkou a vrchom uzáveru prepichnite viečko tuby. Zaskrutkovať späť aplikačné špičku a odstrániť viečko. Aplikovať jednu kvapku lepidla na jednu z lepených plôch. Obe lepené plochy spojiť a tlačiť k sebe po dobu niekoľkých sekúnd. Predchádzať kontaktu s prstami. Pre vyčistenie aplikačnej špičky použiť handričku alebo pijavý papier namočený v Superceys Odstraňovač sekundových lepidiel. Zaskrutkovať uzáver. Skladujte vo zvislej polohe na suchom a chladnom mieste.

MATERIÁLY: porcelán, plasty, kovy, guma, mramor, drevo, sklo, koža

ODOLNOSŤ Záťaž: 180 kg/cm2

TEPLOTNÉ ODOLNOSŤ: - 10 – + 65 ° C

OBSAH: tuba 3 g

SUPERCEYS 3G TUBA

 

SUPERCEYS 3G TUBASUPERCEYS 3G TUBA

Špecifikácia produktu.

SUPERCEYS je kyanoakrylátové lepidlo vysokej pevnosti a veľmi jednoduchého použitia. Je ideálny pre rýchle drobné opravy. Po zaschnutí je transparentné.

Návod na použitie:

Očistiť a osušiť spájané plochy. Tubu držať vo zvislej polohe. Odskrutkovať uzáver is aplikačné špičkou a odstrániť modrý krúžok. Naskrutkovať späť aplikačné špičku a otvoriť uzáver. Aplikovať jednu kvapku lepidla na jednu z lepených plôch. Obe lepené plochy spojiť a tlačiť k sebe po dobu niekoľkých sekúnd. Predchádzať kontaktu s prstami. Pre vyčistenie aplikačnej špičky použiť handričku alebo pijavý papier namočený v Superceys Odstraňovač sekundových lepidiel. Zaskrutkovať uzáver. Skladovať vo zvislej polohe na suchom a chladnom mieste.

MATERIÁLY: porcelán, plasty, kovy, guma, mramor, drevo, sklo, koža, kartón, papier

ODOLNOSŤ Záťaž: 200 kg/cm2

TEPLOTNÉ ODOLNOSŤ: - 10 – + 65 ° C

OBSAH: tuba 3 g

CEYS Epoxy rýchle tvrdnúci 24ML – striekačka

 

CEYS Epoxy rýchle tvrdnúci 24ML - striekačkaCEYS Epoxy rýchle tvrdnúci 24ML - striekačka

Špecifikácia produktu.

Je dvojzložkové epox. lepidlo odporúčané na všetky druhy spojov s veľkou pevnosťou. Spája prakticky všetky druhy materiálov s výnimkou polyetylénu, polypropylénu, teflónu a silikónu. Odoláva väčšine organickým a anorganickým rozpúšťadlám, rovnako tak ranám a vibráciám. Pri teplote 20 ° C stvrdne v priebehu 5 – 10 minút, tlaku odoláva po 1 hodine, maximálnej pevnosti dosiahne za 48 hodín.

NÁVOD NA POUŽITIE

Lepené plochy musí byť očistené od mastnoty, prachu a iných nečistôt.  Vytlačiť na miešaciu plochu rovnaké množstvo oboch zložiek (A,B). Miešať  obe zložky dohromady do získania homogénnej zmesi. Naniesť  tenkú vrstvu zmesi na obe lepené plochy a spojiť. Minimálne 15 minúť nechať  lepené časti v pevnom kontakte.

MATERIÁLY: drevo, plasty, kov, oceľ, polystyrén, termoplasty, koža, porcelán, sklo, mramor, betón, …

ODOLNOSŤ Záťaž: 350 kg/cm2

TEPLOTNÉ ODOLNOSŤ: - 60 – + 65 ° C

OBSAH: striekačka 24 ml

KONTAKTCEYS 30ML Transparent

 

KONTAKTCEYS 30ML TransparentKONTAKTCEYS 30ML Transparent

Špecifikácia produktu.

KONTAKTCEYS je chloroprénový kontaktné lepidlo na univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov. Dosahuje veľmi pevných, trvanlivých a pružných spojov. Nie je vhodné na lepenie polystyrénu, teflónu a niektorých mäkčených plastov.

NÁVOD NA POUŽITIE

Očistiť a osušiť a odmastiť spájané plochy. Aplikovať pomocou štetca rovnomernú slabú vrstvu lepidla na obe lepené plochy. Nechať odvetrať cca 10-15 minút – v závislosti na druh materiálu. Ak sa lepidla dotknete prstami a už sa nevytvára vlákna, spojiť lepené plochy dohromady a silno stlačiť k sebe, aby sa zabránilo vzniku vzduchových vreciek. Zvyšky lepidla odstrániť acetónom.

MATERIÁLY: kovy, guma, kaučuk, drevo, drevotrieska, koža, kartón, textil, plsť, keramika, plast, korok, linoleum, koberce

ODOLNOSŤ Záťaž: 30 kg/cm2

TEPLOTNÝ ODOLNOSŤ: 10 – + 90 ° C

CEYS Bielič špár 7,4ML

 

CEYS Bielič špár 7,4MLCEYS Bielič špár 7,4ML

Špecifikácia produktu.

WHITE MARKER – bielič špár obnovuje škáry medzi dlaždičkami v kuchyni a kúpeľniach i dlažbou na podlahe. Obsahuje špeciálne proti bakteriálne účinné látky, ktoré zabraňujú tvorbe plesní. Bielič je vybavený protišmykovým držiakom a obojstrannou špičku, ktorá predĺži životnosť jeho použitia. Doba schnutia: 30 minút Vode odolné: po 12 hodinách Pokryje: až 50 metrov.

NÁVOD NA POUŽITIE

Očistiť a osušiť ošetrované škáry. Odstrániť prach, mastnoty alebo iné nečistoty. Pretrepať tubu pre najlepšiu účinnosť. Odstrániť uzáver a opakovane stlačiť špičku proti tvrdej ploche, kým sa neobjaví farba na špičke tuby. Aplikovať bielič plynulým ťahom bez toho aby sme zbytočne tlačili na špičku. V prípade potreby opakovať a naniesť ďalšiu vrstvu až po zaschnutí predchádzajúcej vrstvy.

MATERIÁLY: škáry v obkladoch i dlažbe

ODOLNOSŤ Záťaž:

TEPLOTNÉ ODOLNOSŤ:

OBSAH: tuba 7,4 ml

CEYS Lepidlo na obtiažné plasty 3 + 4 ML

 

CEYS Lepidlo na obtiažné plasty 3 + 4 MLCEYS Lepidlo na obtiažné plasty 3 + 4 ML

Špecifikácia produktu.

Je sekundové lepidlo, ktoré vďaka imprimaci, ktorá je súčasťou balenia, je vhodné na lepenie polypropylénu, polyetylénu a teflonu. Je vhodné tiež na lepenie všetkých druhov tvrdých a polotvrdých plastov. Je transp., veľmi pevné a s veľmi jednoduchou manipuláciou. Ideálna pre rýchle práce. Tubu s lepidlom skladujte vo vertikálnej polohe na suchom a chladnom mieste.

NÁVOD NA POUŽITIE

Dobre očistiť a osušiť zlepované plochy. Aplikovať ceruzkou tekutou imprimaci po celej ploche oboch spájaných plôch. Nechať odvetrať 5-7 sekúnd. Tubičku s lepidlom otvárať vo vertikálnej polohe, odskrutkovať aplikačné špičku, odstrániť čierny krúžok. Znovu nasadiť aplikačnú špičku. Odstrániť viečko a naniesť malé množstvo lepidla na jednu z lepených plôch. Spojiť obe lepené časti k sebe. Predísť kontaktu s prstami a stlačiť niekoľko sekúnd. Odstrániť prebytok lepidla Odstraňovačom sekundových lepidiel Superceys.

MATERIÁLY: polypropylén, polyetylén a teflón, ale aj všetky druhy tvrdých i polotvrdých platov (PVC, metakrylát, polyester, ABS, SAN …)

ODOLNOSŤ Záťaž: 60 kg/cm2

TEPLOTNÉ ODOLNOSŤ: - 10 – + 65 ° C

OBSAH: tuba 3 +4 ml

Poznámka: Produkt má obmedzenú životnosť, ktorá sa podstatne predĺži jeho uchovaním v chladničke (5 – 10 °C).

KRISTALCEYS 3G

 

KRISTALCEYS 3GKRISTALCEYS 3G

Špecifikácia produktu.

KRISTALCEYS je rýchle lepidlo na lepenie skla medzi sebou alebo s inými pevnými materiálmi. Lepí veľmi rýchlo a neviditeľne pomocou slnečného žiarenia (ultrafialového žiarenia). Odoláva vode, čistiacim prostriedkom a teplotám až do 70 °C. Je vhodné na lepenie rovných plôch, alebo plôch, ktoré do seba perfektne zapadajú.

NÁVOD NA POUŽITIE

Spájané plochy očistiť a osušiť. Aplikovať tenkú a jednoliatu vrstvu lepidla na jednu z lepených plôch. Spojiť tlakom obe lepené časť k sebe po dobu niekoľkých sekúnd a vystaviť slnečnému žiareniu (nie umelému), aby mohlo pôsobiť na lepené časti. V slnečných dňoch je spoj pevný medzi 2 – 40 sekundami. V podmračenom dni môže tvrdnutie trvať od 30 sekúnd až do 5 minút. Maximálnej pevnosti sa dosiahne po 24 hodinách po aplikácii. Uchovávajte lepidlo na suchom a chladnom mieste.

MATERIÁLY: sklo so sklom, sklo s kovom

ODOLNOSŤ Záťaž:

TEPLOTNÁ ODOLNOSŤ: do 70 ° C

OBSAH: tuba 3 g

Lepidlo na mäkčené plasty 15ML

 

Lepidlo na mäkčené plasty 15MLLepidlo na mäkčené plasty 15ML

Špecifikácia produktu.

LEPIDLO NA mäkčené plasty opraví bez použitia záplat všetok typ roztrhnutia a dier. Je vhodné na nafukovacie kruhy, matrace, bazény aj plátené markízy. Je rýchle, po zaschnutí priehľadné, pružné, trvanlivé a odolné vode.

NÁVOD NA POUŽITIE

Očistiť a osušiť lepené plochy. PRE Zalepenie pórov alebo drobných trhliniek stačí aplikovať kvapku na poškodený povrch a nechať zaschnúť 12 hodín.

OPRAVA roztrhnutie: Malé roztrhnutie: Aplikovať vrstvu širokú 2 cm na roztrhnuté miesto. Nechať schnúť 30 až 40 minút, pričom spájané časti musia držať pevne pri sebe. Väčšie roztrhnutiu: Umiestniť kúsky lepiacej pásky vo vzdialenosti 2 cm, ktoré pomôžu udržať spojené kraja roztrhnutiu. Aplikovať lepidlo v oblastiach medzi lepiacou páskou. Po 30 – 40 minútach odstrániť pásku a aplikovať lepidlo na miesto odstránené pásky. V oboch prípadoch aplikovať ešte jednu hrubšiu vrstvu lepidla a nechať zaschnúť pred ďalším použitím 12 hodín. Nafukovacie predmety sa odporúča pred opravou vyfúknuť.

MATERIÁLY: mäkčené PVC, syntetické a prírodné tkaniny (plachty, stany), koža, koženka

ODOLNOSŤ Záťaž: 40 kg/cm2

TEPLOTNÝ ODOLNOSŤ: - 10 – + 75 ° C

OBSAH: tuba 15 ml

SMALTCEYS

 

SMALTCEYS - LEPIDLO NA KERAMIKU 15MLSMALTCEYS - LEPIDLO NA KERAMIKU 15ML

Špecifikácia produktu.

SMALTCEYS je ideálny k oprave všetkých typov škrabancov a Porušenie na smaltovaných povrchoch alebo keramike (elektrospotrebiče, glazované skrine, obklady, porcelán a pod). Opravované časť vyzerá opäť ako nová. Veľmi ľahko sa aplikuje. Odoláva vriacej vode a teplotám do 100 ° C. Vytvára lesklý, biely, dlhotrvajúci efekt.

NÁVOD NA POUŽITIE

Opravovanej plochy musia byť vždy čisté, suché, odmastené a bez hrdze. Nie je možné aplikovať na horúce povrchy, prípadné nerovnosti ľahko obrúsiť. Štetcom nanášať tenkú vrstvu. Čím je jedna vrstva tenšia, tým je výsledok lepší. Na vertikálne plochy nanášať smerom zhora nadol. Ak je oprava väčšieho rázu, je vhodné naniesť vrstvy dve. Predtým je potrebné nechať prvú vrstvu zaschnúť minimálne 4 hodiny. V prípade veľmi malých opráv je vhodné aplikovať malé množstvo prípravku napríklad pomocou zápalky. Spoj zaschne po 6 hodinách, maximálna pevnosť sa dosiahne po 24 hodinách. Zvyšky prípravku odstrániť a štetec vyčistiť acetónom.

MATERIÁLY: elektrospotrebiče, glazované skrine, obklady, porcelán, keramika

ODOLNOSŤ Záťaž:

TEPLOTNÉ ODOLNOSŤ: do 100 ° C

OBSAH: tuba 15 g

CEYS – Super epoxi universal 48g

 

CEYS - Super epoxi universal 48gCEYS - Super epoxi universal 48g

Špecifikácia produktu.

SUPER EPOXI UNIVERZÁL je dvojzložkový tmel extra odolný, ľahko tvarovateľný, špeciálne určený na spájanie, tesnenie, výplne a obnovu všetkých typov kovov (železo, oceľ, meď, mosadz, bronz, hliník a všetky typy zliatin).

Premiesi sa ako plastelína, čím získa rovnakú konzistenciu ako oceľ. Akonáhle stvrdne, je možné ho brúsiť, vŕtať, leštiť a natierať. Stvrdne pod vodou. Extra rýchly: Stvrdne počas 3 minút. Nezosychá sa ani nepraská. Je vhodný na vyplnenie malých prasklín a škár, prichytenie predmetov k stene, utesnenie menších únikov v potrubí, radiátoroch a nádržiach, reštaurovanie a opráv nepresností, opráv náradie, rekonštrukcie reťazových článkov a pod.

NÁVOD NA POUŽITIE

Očistiť plochu určenú na opravu a odstrániť prach, mastnotu a zvyšky oxidácie. Odrezať potrebné množstvo z tyčinky a prsty pošúchať hmotu tak dlho, kým nebude mať jednotnú farbu (počas miesenia sa zvýši teplota tmelu). Naniesť a pritlačiť na plochu. Tmel sa úplne spojí s kovom, ktorý je určený k oprave. Nechať pôsobiť po dobu 10 minút.

MATERIÁLY: kov a jeho aglomeráty

ODOLNOSŤ Záťaž: 84 kg/cm2

TEPLOTNÁ ODOLNOSŤ: - 30 – + 180 ° C

OBSAH: 58 g

NATURSYSTEM – Prístroj + 1 náplň

 

NATURSYSTEM - Prístroj + 1 náplňNATURSYSTEM - Prístroj + 1 náplň

Špecifikácia produktu.

Je účinný pohlcovač prebytočnej vlhkosti v ovzduší bez toho aby ho vysušoval. Odstráni prebytočnú vlhkosť z priestoru do 35 m2 a účinne pôsobí na zachovanie optimálnej vlhkosti v ovzduší – tj 40-60%.

Predchádza vytváranie plesní, škvŕn, korózii a zápachu. Má moderný dizajn a je vhodný do akéhokoľvek prostredia. Pracuje bez akéhokoľvek zariadenia a elektriny. Granulát je v ochrannej priedušné tkanine, ktorá zabraňuje kontaktu aktívnej látky s rukami. Aktívne granulát, ktorý je obsiahnutý v sáčku, začne pôsobiť, keď v ovzduší je prebytok vlhkosti. Granule s mikropóry absorbujú prebytok vody, zväčší objem a sťažkne. Po nasýtení sa začnú rozpúšťať a voda preteká na dno nádržky. Keď je nádržka plná vody a granulát zmizne a musí sa nahradiť novou náplňou.

NÁVOD NA POUŽITIE

Otvoriť priehľadný sáčok a vybrať náplň. Odstrániť viečko a umiestniť náplň na transparentné mriežku. Prikryť a presvedčiť sa o správnom zatvorení. Po spotrebovaní produktu vyliať vodu a doplniť náhradnú náplň. Následne si umyť ruky.

POUŽITIE: kúpeľne, práčovne, nadstavby, kuchyne, skrine, skle, karavany, lode …

ODOLNOSŤ Záťaž:

TEPLOTNÁ ODOLNOSŤ:

OBSAH: 1 ks + náplň 450 g

NATURSYSTEM – náhradná náplň 2ks

 

NATURSYSTEM - náhradná náplň 2ksNATURSYSTEM - náhradná náplň 2ks

Špecifikácia produktu.

Je účinný pohlcovač prebytočnej vlhkosti v ovzduší bez toho aby ho vysušoval. Odstráni prebytočnú vlhkosť z priestoru do 35 m2 a účinne pôsobí na zachovanie optimálnej vlhkosti v ovzduší – tj 40-60%.

Predchádza vytváranie plesní, škvŕn, korózii a zápachu. Má moderný dizajn a je vhodný do akéhokoľvek prostredia. Pracuje bez akéhokoľvek zariadenia a elektriny. Granulát je v ochrannej priedušné tkanine, ktorá zabraňuje kontaktu aktívnej látky s rukami. Aktívne granulát, ktorý je obsiahnutý v sáčku, začne pôsobiť, keď v ovzduší je prebytok vlhkosti. Granule s mikropóry absorbujú prebytok vody, zväčší objem a sťažkne. Po nasýtení sa začnú rozpúšťať a voda preteká na dno nádržky. Keď je nádržka plná vody a granulát zmizne a musí sa nahradiť novou náplňou.

NÁVOD NA POUŽITIE

Otvoriť priehľadný sáčok a vybrať náplň. Odstrániť viečko a umiestniť náplň na transparentné mriežku. Prikryť a presvedčiť sa o správnom zatvorení. Po spotrebovaní produktu vyliať vodu a doplniť náhradnú náplň. Následne si umyť ruky.

POUŽITIE: kúpeľne, práčovne, nadstavby, kuchyne, skrine, skle, karavany, lode …

ODOLNOSŤ Záťaž:

TEPLOTNÁ ODOLNOSŤ:

OBSAH: 1 ks + náplň 450 g